2+2 Gratis | Dodaj 4 - otrzymasz 50% Rabatu

Jesienne presety Lightroom

  

Jesienne presety lightroom

Jesienne presety lightroom mają bardzo specyficzny wizualny klimat przede wszystkim ze względu na jesienne słońce. Przytulne, złote, jasne – ale nie za jasne i miękkie. Jesienne światło jest bliskie doskonałości złotej godziny, ale mimo to możemy uczynić je jeszcze lepszym dzięki odrobinie poprawek, wydobywając z tej kolorystyki to, co najlepsze i nadać naszemu własnemu niepowtarzalnemu stylowi za pomocą presetów Lightrooma.

Piękna złota godzina jesiennego słońca – jak ją najlepiej wykorzystać

Jesień to jedna z najlepszych pór roku do fotografowania. Jeśli jesteś po ciepłym świetle złotej godziny, to jesień jest czasem, aby go zdobyć. Słońce jest niżej na horyzoncie, co oznacza, że jest niżej na niebie. W rezultacie uderza w krajobraz pod bardziej bezpośrednim kątem, co nadaje Twojemu obrazowi ciepłą, złotą poświatę. Złota godzina to okres poprzedzający zachód słońca, kiedy słońce rzuca ciepłą poświatę na wszystko, czego dotknie. Kiedy więc jest najlepszy czas na fotografowanie? Cóż, prosta odpowiedź brzmi: zawsze między późnym popołudniem a wczesnym wieczorem, kiedy słońce znajduje się najniżej na niebie.

Jesienne kolory fotografii

Jesień to najlepsza pora roku do robienia zdjęć pod względem kolorystycznym z trzech powodów: Jest ładny kontrast ciepłych i chłodnych kolorów. Jesienią drzewa zmieniają liście z zielonych na żółte, pomarańczowe i czerwone. To są ciepłe kolory, natomiast na niebie jest dużo czerwieni i fioletu. Jest więc ładny kontrast ciepłych i chłodnych kolorów. Jest dużo niebieskiego podczas niebieskiej godziny. Niebieska godzina to pierwsza godzina po zachodzie słońca i ostatnia godzina przed wschodem słońca. Niebieska godzina to krótki okres czasu, kiedy niebo ma niebieski kolor, ale nie jest to prawdziwy niebieski. Niebieska godzina kończy się, gdy niebo zaczyna się robić pomarańczowe i różowe. Podczas niebieskiej godziny nie ma wystarczająco dużo światła, aby zrobić zdjęcia. Dlatego po niebieskiej godzinie jest okres czasu, kiedy niebo jest pomarańczowe, różowe i czerwone. Jest to świetny czas na robienie zdjęć. Jesień to świetny czas na robienie zdjęć nocnych, ponieważ godzina niebieska nie trwa tak długo.

Jak zrobić najlepsze zdjęcia jesienią

Fotografowanie jesienią to przede wszystkim czekanie na odpowiedni moment. Trzeba być cierpliwym i czekać na odpowiednie światło. Musisz być świadomy różnych źródeł światła w scenie i tego, jak światło wpłynie na twoje zdjęcie.

Jak presety lightrooma mogą pomóc przy jesiennych zdjęciach (tonowanie kolorów, światła, regulacja jasności, światła i cienie)

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby Twoje jesienne zdjęcia wyróżniały się i wyglądały pięknie. – Ciepłe złote światło, które jest dominujące podczas jesiennych miesięcy, można uczynić jeszcze piękniejszym przy odrobinie podrasowania. – Aby uzyskać jak najwięcej ze swoich zdjęć, musisz wydobyć kolory i sprawić, by naprawdę się wyróżniały. – Jeśli chcesz stworzyć dramatyczny efekt, możesz spróbować trochę ciężkiej pracy w post-processingu. – Jeśli nie chcesz spędzać godzin przed komputerem, istnieją pewne presety, które pomogą Ci osiągnąć piękne jesienne obrazy w ciągu kilku sekund.

Wniosek

Jesień to piękna pora roku do robienia zdjęć. Jeśli chcesz robić zdjęcia jesienią, musisz być cierpliwy, bo musisz czekać na odpowiedni czas. Trzeba czekać na odpowiednie światło, bo dzięki niemu zdjęcia wyglądają pięknie i trzeba czekać na odpowiednią pogodę. Te jesienne presety lightroom są tworzone z miłością i troską i pomogą Ci sprawić, że Twoje zdjęcia będą wyglądać profesjonalnie i niepowtarzalnie. Te presety są łatwe w użyciu i mogą pomóc Ci uzyskać wygląd, który chcesz.

Zobacz opinie o naszych presetach

Poznaj wszystkie opinie o naszych presetach i zobacz co myślą o nich inni

*opinie otworzą się w nowym oknie
    Twój koszyk jest pusty
      Dodaj kupon