2+2 Gratis | Dodaj 4 - otrzymasz 50% Rabatu

Presety Lightroom co to jest?

Presety lightroom to nic innego jak „ustawienia predefiniowane” – czyli szablony ustawień wszystkich elementów / ustawień jakie możemy znaleźć w aplikacji. Od ustawień świateł, cieni, czerni przez kontrast, aż do ustawień braw, nasycenia i jasności poszczególnych kolorów.

Po co nam presety dla aplikacji Lightroom

Presety, czasem nazywane też filtrami ułatwiają i znacząco przyśpieszają naszą pracę w Lightroomie na telefonach i komputerach. Dzięki presetom, możemy wybrać interesujący nas filtr i jednym kliknięciem dodać do  naszej fotografii dziesiątki ustawień w wybranym stylu. Presety  możemy dowolnie dostosowywać do każdego pojedynczego zdjęcia lub całej sesji. Taki dostosowany pod indywidualne potrzeby preset znów możemy zapisać i wykorzystać go na podobnych zdjęciach.

Czy presety lightroom są nam potrzebne do obróbki zdjeć?

Nie. Możemy sobie poradzić bez nich, jednak do otrzymania ciekawych efektów potrzebować będziemy dość sporej wiedzy na temat tego jaki wpływ na zdjęcie mają poszczególne ustawienia, a także nie obejdzie się bez, czasem wielogodzinnych,  prób i błędów przy wypracowywaniu zamierzonego efektu.

 

 

 

Posted in

admin

Zobacz opinie o naszych presetach

Poznaj wszystkie opinie o naszych presetach i zobacz co myślą o nich inni

*opinie otworzą się w nowym oknie
    Twój koszyk jest pusty
      Dodaj kupon