2+2 Gratis | Dodaj 4 - otrzymasz 50% Rabatu

Jak przerabiać zdjęcia na Instagram

Przerabianie zdjeć na Instagram to nie lada sztuka. Musimy zwrócić uwagę nie tylko na to by fotografie dobrze prezentowały się w feedzie pośród innych zdjeć. Zwracały na siebie uwagę i zachęcały do odwiedzenia naszego profilu lub po prostu polubienia.

Jak przerabiać zdjęcia na instagramie

Na co zwrócić uwagę by doskonale przerabiać zdjęcia na Instagram

Konsekwencja stylu i kolorów na własnym feedzie

Spójny feed profilu zawsze cieszy oko oglądających, może jednak być sporym utrudnieniem przy edycji zdjęć. Fotografie wykonywane we wnętrzach, w czasie wakacji na plaży lub stoku mają różniące się od siebie barwy, ilość światła i mocno wpływają na estetykę. Jak temu zaradzić?

Rozwiązaniem są kolekcje presetów do Lightrooma dostępne na naszej stronie. Kolekcje presetów składają się ze kilku, a nawet kilkunastu gotowych ustawień, budowanych na podstawie skrajnie różnych zdjęć. Dzięki temu przy edycji zdjęcia wystarczy że przetestujemy kilka z nich i w większości przypadków drobne dostosowanie w postaci ustawienia jasności i kontrastu w zupełności wystarczy by osiągnąć zamierzony cel i perfekcyjny wygląd nie tylko zdjęcia ale i dopasowania go do reszty.

Wyróżnij się z wyjątkowym stylem wśród innych zdjęć na Instagramie

Przy wyborze stylu w jakim będziemy prowadzić nasz profil na Instagramie warto przetestować kilka różnych kolekcji kolekcji by mieć pewność, że nasze zdjęcia będą w nim wyglądać dobrze. Jak to zrobić? Wykonaj screen swojego obecnego feedu i przetestuj na nim presety. To pozwoli na ocenę działania filtrów na wielu zdjęciach jednocześnie. Oczywiście ta metoda działa tylko w przypadku gdy Twoje obecne zdjęcia nie były mocno edytowane przed publikacją.

Wyróżnij swoje zdjęcia na instagramie

Zobacz opinie o naszych presetach

Poznaj wszystkie opinie o naszych presetach i zobacz co myślą o nich inni

*opinie otworzą się w nowym oknie
    Twój koszyk jest pusty
      Dodaj kupon